IV Wystawa Makiet i Modeli Kolejowych Nostalgia Za Parą 21-23 listopada 2014 Galeria Port Rumia - Centrum Handlowe Auchan

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia IV Ogólnopolskiej Wystawy Makiet i Modeli Kolejowych Nostalgia Za Parą w Rumi, w dniach 21, 22 i 23 listopada, w Galerii Port Rumia - Centrum Handlowym Auchan, ul. Grunwaldzka 108.

Makieta w skali 1:87 (H0) będzie składać się z kilku stacji, parowozowni normalno i wąskotorowej, bocznic oraz szlaku pomiędzy nimi. Makieta zbudowana będzie z modułów, które modelarze budują osobno, a zestawiają w długi kolejowy szlak właśnie na takich imprezach. Pociągi na makiecie - towarowe, osobowe, pospieszne, ekspresowe i specjalne - będą prowadzone przez maszynistów za pomocą specjalnych manipulatorów.

Wystawa będzie dla odwiedzających bezpłatna i czynna:

- 20 listopada (czwartek): rozstawianie makiety, jazdy sprawdzające
- 21 listopada (piątek): w godzinach 16-20
- 22 listopada (sobota): w godzinach 10.00-20.00 (przerwa 14.00-15.00)
- 23 listopada (niedziela): w godzinach 10.00-19.00 (przerwa 14.00-15.00) 

  • Informacje dla osób chcących aktywnie wziąć udział w imprezie (osoby z własnymi makietami modułowymi, maszynistów, dyżurnych ruchu itp.) - tutaj

Do aktywnego udziału w imprezie oprócz doświadczonych modelarzy i miłośników modelowej kolei szczególnie zapraszamy osoby, które często biernie oglądają takie imprezy, nie mają dużego albo żadnego doświadczenia. Chciałyby uczestniczyć w tego rodzaju imprezach ale nie mają żadnych kontaktów, często nikogo nie znają. W imprezie będziecie mogli uczestniczyć jako pomocnicy maszynistów, pomocnicy dyżurnych ruchu na stacjach. Będzie okazja uczyć się od bardziej doświadczonych modelarzy, maszynistów i stopniowo to doświadczenie zdobywać.Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin imprezy, który zostanie przesłany zgłoszonym uczestnikom. W ramach imprezy zorganizowany będzie także szereg dodatkowych atrakcji. Więcej szczegółów przed imprezą.

Zgłoszenia uczestników-modelarzy i informacje o imprezie
Telefon kontaktowy: 501 647 139 (Piotr)

Podsumowanie imprezy
Podsumowanie imprezy - tutaj
Linki do zdjęć i filmów z imprezy - tutaj

Serdecznie zapraszamy - grupa Nostalgia Za ParąAby obejrzeć plakat w powiększeniu kilknij na niego