Wystawa taboru i dni otwarte Lotos Kolej 2014

Dni otwarte Lotos Kolej i wystawa taboru odbędzie się 31 maja 2014 roku. Na teren bazy LotosKolej będzie można dojechać specjalnym, bezpłatnym pociągiem SKM.

Impreza rozpocznie się o godz. 11 na terenie Lotos Kolej. W programie przewidziano wiele atrakcji, w tym pokaz najnowocześniejszego taboru w Polsce, spotkanie z gościem specjalnym oraz konkursy i zabawy z nagrodami dla najmłodszych. Wydarzenie zakończy się godz. 15.30.

W Dniach Techniki Kolejowej z okazji Dnia Dziecka będą również uczestniczyć GATX Rail Poland, Przewozy Regionalne, PKP Intercity, PKP Energetyka, PKP PLK, Wars oraz Polska Izba na Rzecz Kolei.

Ogólnopolskie Dni Techniki Kolejowej to cykliczne wydarzenie odbywające się co roku w kilkudziesięciu miastach w Polsce, których celem jest przedstawienie kolei "od kuchni" i pokazanie miejsc na co dzień niedostępnych.

ROZKŁAD JAZDY POCIAGU SKM (BEZPŁATNEGO)
Specjalny pociąg SKM odjedzie o godz. 9:45 z Gdyni Głównej, przez Sopot (9:58), Gdańsk Wrzeszcz (10:10) i Gdańsk Główny (10:24). Przyjazd do Lotos Kolej zaplanowano na godz. 10:50.

Drużyna Nostalgia Za Parą